Heerlijke glutenvrije chocoladetaart
Aan het stadhuis gelegen bevindt Daen’s zich op een van de drukstbezochte en gezelligste pleinen van Utrecht. Met een groot terras is het er met warm weer heerlijk vertoeven. Maar ook wanneer de het buiten grijs en grauw is kun je er gezellig zitten. Dit adresje is voor chocoladefans onmisbaar, vanwege hun one of a kind glutenvrije chocoladetaart. Zacht, smeuïg en bombol smaak. Maar je kunt er ook lekker lunchen: glutenvrij brood, soep en salades behoren tot de opties. Aanradertje!
Adres: Korte Minrebroederstraat 13-17

Laatst bijgewerkt op: 30 september 2018
Met het lijstje van: “Glutenvrijinutrecht.nl” wilden wij koffie met gebak bestellen.
Eerste restaurant Daen’s: “het glutenvrije gebak” staat in de vitrine onafgedekt onder en tussen de glutenvolle varianten.
Tweede restaurant Stan&Co: zeggen helemaal geen glutenvrij gebak te hebben.
Onderweg naar derde optie: binnengelopen bij Anne&Max op de Oudegracht.
Heerlijk glutenvrij bosbessen/kokostaart.
LikeLike
Hi Eegje en Renate. Dat Stan&Co geen glutenvrij gebak hebben kan heel goed kloppen, zij staan dan ook niet dit lijstje. De actuele lijst van glutenvrij gebak in Utrecht tref je hier: https://www.glutenvrijinutrecht.nl/koffie-glutenvrije-taart-utrecht/.
De glutenvrije chocoladetaart van Daens ligt inderdaad onafgedekt in dezelfde vitrine als hun andere taarten. Maar de keren dat ik er was stond die wel op zijn eigen taartplateau (niet op dezelfde als de andere taarten) en werd die aangesneden met een schoon mes. Hoe was dat toen jullie er waren?
Anne&Max ben ik nog niet geweest! Zal daar zeker snel een kijkje nemen, klinkt als een lekker taartje.
LikeLike